קבוצת דנשר

להוביל, ליצור, להצליח

קבוצת דנשר שהחלה את דרכה לפני יותר מחמישה עשורים, היא בעלת הבנה מעמיקה בשוק הקמעונאי בישראל. הניסיון הרב בקידום, שיווק וטיפול לוגיסטי במותגים מקומיים ובינלאומיים רבים הפכו את קבוצת דנשר לאחת המצליחות, האיתנות והחדשניות בתחומה בישראל.

הקבוצה, שבבעלות משפחת ברק, מאגדת שלוש חברות בת עיקריות, שלכל אחת מהן היכולת לטפל באופן מקיף ומיטבי בחלק אחר ממסלול השיווק והפצה של המותג אל הצרכן. באמצעות הקשרים ארוכי השנים שבנתה מול רשתות השיווק והפארם ומול שלל ספקים וקמעונאים, מעניקה קבוצת דנשר מענה מקיף, יסודי ומיטבי ללקוחותיה.

החברות משרתות מיליוני לקוחות קצה בשוק הפרטי ובשוק המאורגן בכל רחבי הארץ, בונות לאורך זמן על מובילות של מותגי הקבוצה בשוק הישראלי ופותחות עבורם נתחי שוק חדשים כל העת.

מחזון למציאות

קבוצת דנשר מנוהלת על ידי טל ברק, בנו של מייסד החברה. הקבוצה מקפידה לשמור על החזון ולפעול על פי ערכי הכבוד, ההגינות והאחריות של מקימיה. היא הציבה לה למטרה לייצר ולשמר סביבת עבודה הוגנת ומוסרית ולהמשיך להתוות דרך לעתיד של שגשוג והצלחה.

גורמים לזה לקרות

הקבוצה כוללת שלוש חברות בת, המספקות יחד מענה שלם – One Stop Shop – לכל השלבים בשרשרת השיווק והלוגיסטיקה של מגוון רחב של מותגים מובילים:
 

דנלוג – אינטרקוסמא – מומחית בפתרונות לוגיסטיים, הפצה וייצור פרייבט לייבל בתחום הקוסמטיקה.

 

דנשר (1963) – חברת שיווק, סחר ומכירות, בעלת רקורד של פעילות ושותפות בבניית מותגים בינלאומיים ומקומיים מובילים.

 

דנסל – חברת מכירות מתמחה בשוק הפרטי על כל מגזריו, הנותנת מענה ארצי ומקיף לצרכים המיוחדים של הלקוחות בתחום.

דילוג לתוכן